Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Sitenizi sektörünüze uygun aranma rekabeti yüksek olan anahtar kelimelerinde hak ettiği sıralamaya getirelim maliyeti düşürerek yeni müşterilerle tanışın ve yeni satışlar yapın.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetleri şunlardır: Organik Arama, On-Page SEO, Link İnşa, Anahtar Kelime Araştırma / Stratejisi ve Faaliyet Raporu.

Organik Arama

Arama motoru optimizasyonu’nun TEK amacı, sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak, ve bunun sonucunda siteye organik trafik kazanmaktır.

On-Page SEO

Arama sonuçlarında yükselmek için site içerisinde yapılan SEO çalışmalarının tamamı on page SEO çalışmasıdır. Ekibimiz sizlere daha iyi hizmet sunmak için hazır.

Link İnşa

Başarılı SEO stratejisinin link inşası sitenizdeki temel SEO çalışmalarınızı tamamladıktan sonra yapılması gereken ve arama motorlarına yön verdiğimiz çalışmadır.

Farklı içerikler olan internette aradığınız şeye ulaşmak için nasıl bir yol izlersiniz? Birçoğumuz bu konuda etkin ve hızlı bir arama motoru kullanmayı tercih edecektir. Bu zaten en hızlı ve kesin çözümleri sizlere sunan işlem olacaktır. Aynı zamanda bir firmanız varsa kendinizi müşteri olarak düşünebilmeli ve size erişimin nasıl olacağını hesaplamalısınız. Arama motorlarında hangi sayfada çıkıyorsunuz?

 

Arama motorlarına arka sayfalarda çıktığınızda kullanıcılar sizin ne kadar fark edebilir? Siz bir arama yaptığınızda genellikle hangi sayfalarda sonuca ulaşıyorsunuz? Tüm bu soruları kendinize sorduğunuzda firmanızın sitesinin en büyük eksikliğinin arama motoru optimizasyonu yani SEO işlemleri olduğunun farkına varacaksınız.

 

Özellikle gelişmiş firmaların bu konuya olağandan daha fazla önem verdiğini asla unutmamalısınız. Firmamızda uzun yıllardan beri SEO danışmanlığı yaparak sayısız firmaya bu konuda hizmet vermiştir. Bu hizmetler sayesinde çalıştığım firmaların internet siteleri her zaman ilk sayfada yer alarak arandıklarında kullanıcıların ilk ulaşacağı linkler ile işlem almayı başarmışlardır. Her işin uzmanlığının olduğu gibi SEO uzmanlığı da günümüzde en etkin işlerden birisidir. 

Özellikle yenilikçi ve farklı bir iş akışı olan SEO işlemleri her bakımdan en güzel ve en etkin işlemlerdendir. Sizlere daha etkin ve daha güzel işlemler verebilmek adına en iyi SEO uzmanlarını ekibimizde barındırmakta ve sizlere hizmet vermelerini saplamaktayız.

 

Bu şekilde alacağını işlemler sayesinde en iyi SEO danışmanlığını alacağınız firmamız sizleri daha fazla aranan ve daha fazla işlem yapan bir firma haline getirmeyi hedeflemektedir. Bu sayede özellikle yeni nesil bir internet sitesi ile hem web tabanlı hem de mobil olarak SEO uygulamaları yapılacak siteniz etkin ve düzgün olarak çalışacaktır. Daha fazla tıklanarak büyüyecek olan siteniz sizlere en etkin verimi sağlayacak ürün ve hizmetleriniz daha fazla talep edilecek hale gelecektir. Kullanıcı alışkanlıklarının değiştiği bir dönemde yaşadığınızı biliyorsunuz. Bu şekilde ayak uydurmanız gereken bir dönemde olduğunun farkındasınız.

 

Özellikle arama motorları indekslerinde sizlerin ilk sayfada çıkmış olması en iyi ve en kesin pazarlama stratejisinin de gelişimi anlamına gelecektir. Yeni ve en iyi SEO danışmanlıkları için bizleri tercih edebilirsiniz? Google, Bing, Yandex and Yahoo.

96%

Organik Trafik - Artışı

100%

Anahtar Kelime - Yükselme

89%

Ortalama Ziyaret Süresinde - Artış

88%

Sayfalar Başına Oturum - Artışı

Anahtar Kelime Araştırma / Stratejisi

En önemli SEO unsurlardan biri doğru anahtar kelimeleri hedeflemek. Sektörünüze uygun aranma hacmi yüksek olan anahtar kelimeleri en iyi stratejiyi geliştirerek belirleyelim.

Faaliyet Raporu

Biz ayrıntılı bir web sitesi SEO performans değerlendirme raporu hazırlayarak trafiğinizi ve satışlarınızı nasıl arttıracağımızı ekibimiz stratejiler geliştirerek size raporlasın.