Web Development Services

Local Seo

Local Seo yani Yerel Seo ile firmanızın marka bilinirliğini arttırın bölgesel olarak arama motorlarında hak ettiğiniz sıralamada yerinizi alın.

Google My Business

Google My business başvurunuzu anahtar kelime odaklı kriterlere uygun yapıyoruz. 14 Gün içerisinde Google My Business başvurunuzu onaylatıyoruz.

On-Page SEO

Arama sonuçlarında yükselmek için site içerisinde yapılan SEO çalışmalarının tamamı on page SEO çalışmasıdır. Ekibimiz sizlere daha iyi hizmet sunmak için hazır.

Link İnşa

Başarılı SEO stratejisinin link inşası sitenizdeki temel SEO çalışmalarınızı tamamladıktan sonra yapılması gereken ve arama motorlarına yön verdiğimiz çalışmadır.

Kurum ve ya internet kuruluşlarının internet üzerinden yarattıkları etkiler, seo ile çok fazla olarak öne çıkmaktadır. En bilinen yöntem ise, farklı matematiksel ölçümlerle en doğru kelimeleri kullanarak arama motorlarının tavan köşelerinde yani en üst sıralarında yer almaktır.

Gerek satış, gerek reklam amaçlı ve daha birçok başka amaçlarla hizmet veren sitelerin en doğru kelimelerle, konu içeriğinde arama yapan kişilerin önüne öncelikli olarak çıkmasını sağlamaktadır. Birçok kuruluş, kendileri tarafından yapılan reklam açıklamalarını sağlıklı olarak gerçekleştiremeyebilirler. Bu doğrultuda bireysel olarak hazırlanan site içerikleri tam olarak arama motorlarında en aşağılarda ve derin detaylı aramalar sonucunda ortaya çıkabilmektedir. Seo çalışmalarında ise tamamen arama içeriği hakkında en kısa ve basit içerikli bir arama gerçekleştirildiğinde dahi, kolaylıkla ortaya çıkarabilmektedir.

Arama motorlarında ilk sıralarda yer almak için local seo yani yerel hizmet!

Seo hizmetlerinde kusursuz olmayı sağlayan loca yöntemi ise, her anlamda daha çok ön plana çıkmayı sağlamaktadır. Hizmet anlayışımız içerisinde local yöntemi uygulayarak en iyi olan kazanır inancı ile kusursuz içerikli açıklamalar hazırlamaktayız. Bu sayede, arama yapıldığı esnada, ihtiyaç duyulan site içeriğinin aramasını gerçekleştiren kişi, hangi şehirde ise, ona hitap edebilmek açısından şehir bilgilerinin girilmiş olduğu bölümde nokta atışı gerçekleşmektedir. Sağladığımın domain değerlerinin sayesinde ulaşılabilirliği daha seri çıtalara yükseltiyoruz.

Sayfanın otoritesinin en iyi şekilde sağlanmasına öncü olarak ulaşılabilirlikte yüksek ihtimal sağlıyoruz. Kısa tanımı olarak belirtmek gerekir ise, arama motorlarında yapılan aramaların ne doğrultuda gerçekleşeceğini sitenin içeriklerine göre en kısa ve doğru terimlerle ulaşılabilir olmasını arttırıyoruz. Local kısmı ise, hangi bölgede hangi şehirde hizmet veriyor ise, o bölgede arama motorunun zirvesine taşıma çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Örneğin; sarı renkli beyaz eşya modeli aramalarında, sarı renkli beyaz eşya hizmeti veren sitenin arama doğrultusunda direkt olarak tespit ederek gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Local seo çalışmalarında gerçekleşecek aşamalar!

Yerel Seo çalışmaları, site içerisinde ve dışında gerçekleşecek titiz ve dikkatli çalışmalar sonrasında tamamlamaktayız. Pek çok detayı ve ince aşamaları bulunmaktadır. Çalışma yapılacak sitenin, keywords, description kısımlarında özel olarak Sarı renkli beyaz eşya teriminin en doğru şekilde geçirilmesi gerçekleşmektedir. Sitenin hizmet verdiği, şehir bölge hatta taleplerinize göre çevre illerde de konumlandırıyoruz. Özel olarak backlinklere eklenmesi gereken şehir konumları, arama motorlarındaki gerçekleşen aramanın ilk konum olarak iletişim sağlamasını ve hizmet donanımını arttırmaktadır.

Sitelerinizin güvenlik donanımını arttırmak için spam ve filtre uygulamalarına maruz kalmamanız için en iyi şekilde anahtar kelimeleri hedef odaklı kullanım gerçekleştirmekteyiz. Gerekli olan temel donanımları en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Site ziyaretini gerçekleştirmek için başlıca şartlardan olan;

- Yerel anahtar kelime sayı bilgisinin ana domaine gelen backlink sayılarının kaliteli olması.

 - Mutlaka birbirine eş değer olması ve dengeli kullanılması gerekmektedir.

96%

Organik Trafik - Artışı

100%

Anahtar Kelime - Yükselme

89%

Ortalama Ziyaret Süresinde - Artış

88%

Sayfalar Başına Oturum - Artışı

Destek

Hizmet aldığınız süre boyunca Skype, E-Mail, Telefon, Buld Panel ve anlık mesajlaşma uygulamarı üzerinden destek ve çalışmalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Aylık, Haftalık Raporlama

Yapılan tüm çalışmaları Skype, E-mail ve Buld Panel üzerinden detaylı olarak haftalık, aylık şeffaf şekilde raporluyoruz yapılan tüm çalışmalardan haberdar oluyorsunuz.