Google Adwords

Google Adwords

Türkiye internet kullanıcı sayısı her geçen gün artırıyor. Kullanıcılar artık ürün ya da hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar yapıyorlar. Tüketicileri tanıyın; neleri hangi zamanda aradıklarını öğrenin.

Artık her firma sahibi ve yönetici gibi sizlerde biliyorsunuz ki internette olmayan bir firma reel hayatta da başarılı olamıyor. Etkin ve gelişmiş şekilde yapılan uygulamalar ile sizlerde etkin ve oldukça kolay bir pazarlama taktiği kullanabilirsiniz. Özellikle kullanıcıların dikkatini çeken bir siteniz olduğunda etkin ve hızlı işlemler yapmanızda mümkün olacaktır. Sitenizden farklı amaçlar ile ve farklı şekillerde uygulamalar ile kazanç sağlanmasının da mümkün olduğunu asla unutmamalısınız. Bu şekilde yapılacak işlemler uzmanlık istediğinden uzman bir destekte almanız gerekebilir. Özellikle sitenizde farklı şekillerden para kazanma kapıları açmanız gerekiyorsa bunların en başında Google Adword uygulaması gelmektedir. Oldukça dikkat gerektiren ve farklı bir uygulama şekli olan bu sistem dikkatli ve uzun süreli bir çaba gerektirir.

Her site sahibinin hayali olan Google Adwords özelliğini sitenizden barındırmak için sitemizden destek alabilirsiniz. Alacağınız bu harika içerik ve işlem yardımları sayesinde sitenizden içeriğinin de ve popülerliğine bağlı olarak değişen oranlarda para kazanmanız mümkün olacaktır. 

Bu siteler kullanıcıların dikkatini daha fazla çeken ve daha fazla tıklanan siteler olarak kullanıcılarında hoşuna giden içerikleri sunmak zorundadır. Sizler bu işleyiş hakkında ve her konuda kesin ve sağlıklı destek sağlanacaktır.

Beklentilerinizin ne ölçüde olduğu bizim için önemlidir. Gerçekçi hayaller ile yola çıktığınızda gerçekleşme olasılığı da o derece kesin olacaktır. En baştan yapacağımız bu görüşmeler sayesinde ana ve yardımcı hedefler belirlenerek en iyi randımanı almanız sağlanacaktır. Sorunsuz ve inanılmaz şekilde içerik genişliği de sağlanarak sizlere en iyi Google Adwords desteği firmamız tarafından kesin ve net olarak verilecektir.

Değişik, hızlı ve sorunsuz uygulamalar sayesinde sizlerde en güzel içerik sahibi sitelerin sahibi olabilirsiniz. En güzel uygulamalar ve hızlı yapılan işlemler ilse kısa sürede Adwords sisteminden sizlerde etkin olarak yararlanabilirsiniz. Bu özel ve her firmanın garantili olarak yapamayacağı işlemler konusunda sizlere en özel hizmeti firmamız verecektir. Bu şekilde etkin ve güzel bir sitenin aynı zamanda para kazandırdığını da göreceksiniz. Bu şekilde zahmetsiz ve zaman harcamadan Google Adwords uygulaması hizmetlerimiz ile en iyi ve en güzel site verimini alabilirsiniz. 

Adwords Arama Ağı Reklamları

Metin reklamları, Google üzerinde yapılan aramalar sonucunda gösterilen reklamlardır. Kullanıcılar yaptıkları aramalar sonucunda Google’ın sunduğu organik arama sonuçlarına ulaşırken aynı zamanda reklam verenler tarafından verilen ilgili reklamları da görürler.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Görsel Reklam Ağı, potansiyel müşterilerinize görsel banner ya da yazılı metin reklamlarla bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan ulaşabileceğiniz bir reklam modelidir.

Youtube (Video) Reklamları

Özellikle marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik olarak ya da dönemsel olarak düzenlediğiniz kampanyaları geniş kitlelere ulaştırmak istediğinizde kullanabileceğiniz reklam modellerinden biri de Youtube (Video) reklamlarıdır.

Gmail Reklamları

Bu yıl içerisinde yayına alınan Gmail Reklamları modeli, diğer adıyla GSP reklamları, Gmail üzerinde görüntülenen reklam türüdür. E-posta gibi kişisel bir aracın içerisinde sunulan bu reklam modeli ile gerçekten ilgili kişilere reklam gösterildiğinde oldukça verimli sonuçlar elde etmek mümkün.

Alışveriş Reklamları

Bir satıcıysanız, çevrimiçi ve yerel envanterinizi tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için Alışveriş kampanyalarını kullanabilirsiniz.

Google AdWords, Bing, Yandex, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için bizimle iletişime geçin.

213

Arama Ağı Reklamları

30

Görüntülü Reklam Ağı

141

Youtube Reklamları

98

Gmail Reklamları

75

Alışveriş Reklamları