Digital Consultancy Services

Dijital Pazarlama Stratejisi

Dijital pazarlama stratejileri ile yarattığınız etkiyi, web analizlerini kullanarak ölçebilir ve satışlarınızı artırmak için en doğru stratejiyi geliştirerek uygulayabilirsiniz.

Farklı uygulamaların, cihazların ve internetin sayesinde artık baş döndürücü bir şekilde dijital bir çağda yer alıyoruz. Her konuda etkin ve güzel işlemleri yapmak artık oldukça basit ve etkileyici. Bu şekilde elde edilen kullanıcı verimleri de her geçen gün artacak. Siteniz bu yeni nesil uygulamalara yeterince hazır mı? Her bakımdan yenilikçi ve değişik bir alan olan mobil uygulamalar arasında sizlerde etkin şekilde yer almak istiyorsanız firmamızın uzmanlığından her zaman için yararlanabilirsiniz. Mobil cihazlar ve internet gibi ortamlarda özellikle uygun olan reklamların seçilmesi ve farklı içeriklerin belirlenmesi oldukça önemlidir. Bu şekilde yapılacak en uygun işlemler belirlenir.

Firmaların talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanacak olan stratejiler belirleme işi iste uzmanlarımızca yapılacak değerlendirmeler ile sonuçlanacaktır. Bu şekilde yapılacak olan özel analizler ile uygulama yapılacak olan alanlar ve reklam içerikleri belirlenecektir. Bu belirlemeler esas alınarak nereye ne şekilde reklamların uygulanacağı ve ne şekilde içeriklerin olacağı belirlenecektir. Dijital strateji planlaması olarak adlandırılan bu işlemler sayesinde sizlerde etkin ve en uygun stratejileri belirleyebilirsiniz. Birçok etkenin göz önünde bulundurulması hangi alanda hangi içeriklerin paylaşılması gerektiğinin belirlenmesi bu konuda özel önem taşımaktadır. Firmanız için doğru alanlarda doğru yatırımların yapılması, arama motorları baz alınarak bölgesel ve ürünsel özel reklamlar yapılması gerekmektedir. Bu konular ise özel bir çalışma ile sağlanacak işlemler zinciridir.

Firmamızda birçok web uygulamasının yanı sıra mobil alanlarda ve diğer tüm teknolojik cihazlarda da kullanımı göz önünde bulundurulacak olan değerlendirmeler yapılmalıdır. Bu etkenler genel anlamda yenilikçi ve sıra dışı uygulamalardır. Her firmanın bu tip yeni ve özel işlemleri dikkate alması gerekir. Yenilikleri ne kadar açık ve uygun bir içerik seçerseniz o kadar fazla ilerleme kaydedersiniz. Beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanması için sizlere en iyi ve en özel içerikleri verecek olan firmamız her zaman hizmetinizdedir. Bu şekilde sizlere sunulan en iyi içeriği hemen uygulayarak firma tanınma ve işlem yapma gibi birçok alanda fayda sağlayabilirsiniz. Etkin ve başarılı bir web sitesi iyi şekilde uygulanacak olan dijital strateji danışmanlığı desteği ile olacaktır.

Bakalım Google bu videoda nelere dikkat etmiş.

  • Çok kısa değil (reklam videolarından çok uzun)
  • Gerçek olabilecek karakterler var.
  • Bir hikaye anlatıyor, giriş gelişme ve sonuç konumlanmış.
  • Paylaşım yapmaya çok uygun bir içerik mevcut.
  • Hindistan ve Pakistan’ın tarihinde yer almış bu halkların kendilerinden bir parça bulabilecekleri bir hikaye.
  • Google hakkında değil Google’ı kullanan insanlar hakkında.
  • Google markası içeriğin içerisine çok güzel entegre edilmiş.
  • Google’ın mesajını tüm insanlara benimsetiyor ‘ Biz Google’ız ve dünyayı daha güzel bir hale getirmek için çalışıyoruz!’

Görüldüğü üzere güzel bir strateji uygulanması sonucunda  ortaya çok güzel bir çalışma ortaya çıkmış. Benzer pazarlama stratejilerini çok rahatlıkla kendi pazarlama projelerimizde uygulayabiliriz.