Web Development Services

Web Yazılım

Deneyime sahip kadromuzla yönetilebilir seo alt yapısına uygun arama motorları  güncellemelerini takip ederek kodluyoruz rakiplerinizden her zaman bir adım önde başlayın satışlarınızı arttırın yeni müşterilerle tanışın.

Gelişimin ve değişimin daha hızlı olduğu günümüzde kişisel anlamda, yaşam alanlarımızda ve firmalarımızda değişimi yakalamaya yönelik işlemleri her şekilde yapmamız gerekir. Bu değişimler hepimiz için daha faydalı ve daha etkin işlemlerdir. İnsanların hayatlarını kolaylaştıran teknolojik gelişmeler genellikle ilk baştan yadırgansa da ilerleyen dönemde kullanıcıların talepleri doğrultusunda uygulanmak zorunda kalır.

 

Bu şekilde firma sahiplerinin önem göstermesi gereken konuların başında gelen siteleri ile ilgili birçok işlemin aktif olarak yapılması ve uygulanması gerekmektedir. Bu tip uygulamalar birçok alt kademede ele alınır ve profesyonel işlemler ile yapılır. Özellikle kullanıcılarınızın daha aktif bir şekilde sitenizde durması ve sitenizde aktif şekilde işlem yapabilmesi önemlidir.

 

Farklı bakış açıları ile hazırlanmış olan farklı web siteleri firmaların tanıtımları için oldukça önemli ve özgün bir işlemdir. Bu tip işlemler ise özellikle iyi şekilde yapılmış web yazılımları sayesinde gerçekleşir. Siteniz basit bir site olarak işlem yaptığı sürece hiç bir fonksiyonu olmayan ve kullanıcıların fark etmeyeceği bir site olacaktır. 

Firmamız etkin ve oldukça başarılı olduğu web yazılım işlemlerini sitenizde uyguladığınızda ise siteniz oldukça üst sıralarda yer alan kullanıcıların sık giriş yaptığı ve interaktif bir site halini alacaktır.

 

Bu şekilde sosyal medyada tanınan, çevrimiçi alışveriş, haberler ve daha farklı kullanıcı dikkatini çekecek işlemler ile sitenizi daha aktif bir site yapabilirsiniz.

 

Bu işlemlerin tümü firmamız tarafından ve çok özel bir işlem ile detaylı bir şekilde çözümlenecektir. Konusunda uzman olan ekibimiz sayesinde sizlerde kısa bir sürede web sayfanız, web yazılım uzmanımız ile harika bir şekle dönüşecektir. Daha fazla kullanıcının gireceği siteniz daha fazla indeks sıralaması alacak ve daha fazla verim sağlayacaktır.

 

Web yazılım hizmetleri uzman ve konuya hakim kişiler tarafından tercih edildiğinde oldukça özel hizmetleri de sitenizde sunacaktır. Bu şekilde en etkin, en verimli ve içerik dolu site ile aktif bir sanal firma tanıtımı yapmış olacaksınız. Yenilikçi yapısı ve içerik olarak zengin olan bu sistemler yazılım uzmanının bilgi birikimi ile alakalı olarak geniş anlamda uygulamaları entegre edilmesi ile olacaktır.

E-ticaret Çözümleri

Firmamız online işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılım geliştirmek için başarılı çözümler üretir.

CMS, WordPress, Drupal

Sitenizin içeriklerini kolayca yönetebilmek için (CMS) wordpress, joomla, drupal, opencart optimize ediyoruz.

Intranets/Extranets

İşletmenizin İnternet ağ yapısı standartlarını ve web teknolojisini kendi özel bilgisayar ağlarını oluşturun.


Facebook Uygulamaları

Biz Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmeti sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

Email Pazarlama Çözümleri

E–posta, potansiyel müşterilerinizle doğru iletişimi kurmanızı sağlar. Değişen online iletişime yönelik yeni beklentilere uyum sağlayacak kadar esnektir.

PHP JS Development

PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern yazılım geliştirme hizmetleri detaylı bilgi için iletişime geçin.