Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Mobil pazarlama stratejileri ile mobil pazarlamanın gücünü hissedin. Satışlarını ve dönüşüm oranlarınızı hızlı yükseltin.

Değişim hayatın her alanında var olan bir süreç özellikle teknoloji ve ürünler konusunda ciddi bir gelişim çağımızda oldukça hızla ilerliyor. Bu güzel ve insanlığın rahatını hedef alan harika işlemler sayesinde oldukça rahat ve güzel bir dünyada yaşar duruma geldik. Yaşayan insanlar olarak daha sabırsız ve daha etkin bir süreç bizleri beklemekte. Değişime ayak uydurmak da her geçen şart oluyor. Kullanıcıların alışkanlıklarının değişimi kadar firmalarda kendilerini yenilemek ve değişime ayak uydurmak zorundalar. Teknolojinin en büyük nimeti olan internet sayesinde tüm firmalar artık daha etkin ve daha güzel işlemler yapabilecek düzeye gelmeye başladılar. Özellikle firma sahipleri bu teknolojik işlemlere daha hızlı ayak uydurmalılar.

Değişen kullanıcı alışkanlıklarının belirleyici olduğu günümüzde her bakımdan en doğru gelişimlere adım atmak ve bu adımları zamanında atmak oldukça önemli. Özellikle akıllı cihazların hayatın her alanına girmesi ile beklentilerin karşılanması da gerekli hale geliyor. Artık sadece internet sitenizin olması yeterli değildir. Bazı özel işlemleri daha etkin hale getirmek ve özellikle mobil uyumlu siteler hazırlatmak zorundasınız.

 

Kullanıcı alışkanlıklarının yoğun olduğu mobil cihazlar bugün internete en yoğun girişin olduğu alanlardır. Aramaları da insanlar artık mobil cihazları ile yapıyorlar. Bu bakımdan en fazla tercihi de bu cihazlar alıyor. Sitenizin tanıtımını, reklamlarını ve ürün satışlarını mobil uyumlu bir hale getirdiğinizde sizlerde en etkin çözümlere erişirsiniz. 

Firmamız sayesinde en etkim mobil pazarlama yöntemlerini oluşturabilir ve bu şekilde en uygun pazarlama ağını kullanmış olursunuz. Sitemiz sizlere bu bakımdan her türlü yazılımsal, işlemsel ve araştırmaya yönelik destekleri sunacaktır. Oldukça verim alınacak olan bu yöntemler sayesinde web siteniz artık daha etkin bir yapıya da kavuşmuş olacaktır.

 

Mobil pazarlamanın önem kazandığı günümüzde sizlere en iyi desteği SEO uyumlu olarak sunacak olan şirketimiz uzman ekipleri sayesinde hızlı ve kesin çözümleri uygulamanızı da sağlayacaktır. Bu şekilde en verimli internet işlemlerini de yapmış olursunuz. Firmamız yeni ve önemli olan bu konuda oldukça etkin ve başarılı çözümler elde etmiştir. Sizlerde her bakımdan fayda sağlayacak olan bu işlemleri hemen yapabilirsiniz. 

89%

Mesaj Artış Oranı

57%

Sayfa Artış Oranı

+280k

Ortalama Sayfa Görüntüleme

180k

İndirme

Biz ihtiyacınız olan mobil pazarlama stratejisini geliştirir ve analiz ederek daha iyi dönüşüm ve satış almanızı sağlarız . Büyük bir iş fırsatı kaçırmayın.

SMS Kampanyaları

Mobil pazarlamanın en eski yeteneklerinden biri olan kısa mesaj servisi günümüzde de hala önemini korumakta. Dijital pazarlama kanalları arasında satışa olan etkisini en çabuk gösteren kanallardan biridir.

Konum Bazlı Servisler

Kullanıcıları lokasyona göre hedefledikten sonra onlarla SMS ya da mobil reklam gibi pazarlama kanalları üzerinden iletişime geçebiliriz ciddi dönüşüm oranı olan bir servistir.

QR Kod Kampanyaları

QR kod özellikle Online ve Offline entegre kurgularda büyük önem taşımaktadır. Görsel bir kare ile kullanıcıları istediğiniz ürün veya hizmet linkine kolayca yönlendirebilirsiniz.

Mobil Reklamlar

Masaüstü bilgisayarlara göre daha küçük ekranlara sahip olan mobil cihazlardaki popüler uygulamalar ve oyunlara ücretli reklamlar yerleştirmek daha çok dikkat çekebiliyor. Bu nedenle iyi dönüş oranları ile birlikte mobil reklamlar mobil pazarlamada büyük önem taşımaktadır.

Mobil Uygulama

Markalar bilinirliğini ya da satışlarını arttırmak için mobil cihazlara özel uygulamalar geliştirilir. Bu uygulamlar üzerinden kullanıcılarla etkileşime geçerek hedeflerine ulaşmaya çalışırlar. Ayrıca kullanım alışkanlığı kazandırarak kullanıcılarda bağlılık yaratmak açısından mobil uygulamaların önemi oldukça büyük.